خریدار چرم مصنوعی ارزان قیمت

چرم مصنوعی ارزان نیاز امروز تولیدکنندگان در شرایط اقتصادی فعلی کشور است. سایت خرید و فروش چرم مصنوعی برای کمک به تولیدکنندگان اقدام به عرضه چرم مصنوعی ارزان کرده است. اگر خریدار چرم مصنوعی ارزان هستید جهت آگاهی از شرایط خرید و فروش با مسئول فروش ما تماس بگیرید.

چرم مصنوعی برای ولین بار در حدود 100 سال پیش زمانی که تولیدکنندگان به فکر افتادن تا باجایگزین کردن یک پارچه با شباهت به چرم طبیعی و کاهش هزینه های تولید و قیمت تمام شده برای خریدار استفاده از این محصول را برای همگان فراگیر کنند پا به عرصه تولید گذاشت.
اما امروزه درایران به دلیل شرایط اقتصادی باز هم خریداری کردن محصولات چرم مصنوعی برای همگان امکان پذیر نیست. به همین دلیل فعالان در حوزه چرم مصنوعی سعی کرده اند تا با ارائه راه حل هایی قیمت چرم مصنوعی تولید داخل را تا حد امکان پایین بیاورند.

شرایط تعیین کننده قیمت نهایی چرم مصنوعی

شرایط تعیین کننده قیمت نهایی چرم مصنوعی

یک سری عوامل مهم وتاثیرگذار در روند تولید بر روی قیمت تاثیرگذار هستنند. این عوامل عبارتند از:

  1. کیفیت مواد اولیه به کار رفته
  2. ضخامت
  3. طرح و مدل
  4. برجستگی آج و یا کپی بودن آن
  5. میزان تولید

کیفیت مواد اولیه به کار رفته

در تولید چرم مصنوعی از پارچه، چسب، رنگ، کاغذ حاوی طرح استفاده می شود. کیفیت هرکدام از این مواد و اینکه تولید داخل باشد و یا وارداتی در تعیین قیمت بسیار مهم است. اگر مواد ایرانی باشد کار ارزان تر خواهد بود.

ضخامت چرم مصنوعی

ضخامت چرم مصنوعی

میزان ضخامت چرم که به میزان تعیین ارتفاع غلطک دستگاه چرم مصنوعی که پارچه از آن عبور می کند و رنگ بر روی آن ریخته می شود بستگی دارد. هرچه ضخامت کمتر باشد قیمت پایین تر در می آید.
همچنین ضخامت چرم مصنوعی بین 0/5 میلیمتر تا 5 میلیمتر است. اما ضخامت مورد استفاده معمول از 0/70 تا 0/90 می باشد و 5 میلیمتر با سفارش مشتری تولید می شود.

طرح و مدل

طرح و مدل طرح و مدل

هرچه طرح ساده تر باشد قیمت تمام شده کمتر می شود.

برجستگی آج و یا کپی بودن آن

برجستگی آج و یا کپی بودن آن برجستگی آج و یا کپی بودن آن

طرح ایجاد شده هم می تواند کپی شود و هم به صورت برجسته بر روی پارچه هک گردد.
طرح کپی از برجسته ارزان تر است.

پشت چرم مصنوعی

پشت چرم مصنوعی پشت چرم مصنوعی

همچنین پشت کار چرم مصنوعی دارای چندین نوع است که از آن ها می توان به پشت جودون، پشت فوتر، پشت واترجت، پشت نمد، پشت اشبالت اشاره کرد که به کار بردن هر کدام از این نوع ها به دلیل اینکه سبب تغییر نوع استفاده می شود. تغییر در قیمت چرم مصنوعی ایجاد می کند.

میزان تولید

میزان تولید

 

اگر مقدار تولید زیاد باشد کارخانه در تعیین قیمت نهایی پایین تر خواهد آمد.

قیمت چرم مصنوعی ارزان

حال که در مورد موارد موثر در کاهش قیمت صحبت کردیم. جهت آگاهی از قیمت انواع چرم مصنوعی با کیفیت های مختلف با مشاور فروش ما تماس بگیرید.

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

تا حالا کسی رأی نداده! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما