چرم
خانه / چرم مصنوعی روکشی / مرکز خرید چرم مصنوعی رو مبلی به قیمت کارخانه

مرکز خرید چرم مصنوعی رو مبلی به قیمت کارخانه

خرید چرم مصنوعی رومبلی به صورت عمده و به قیمت کارخانه را با مرکز فروش چرم مصنوعی ما تجربه کنید، ما در مرکز فروش چرم مصنوعی خود از تنوع فوق العاده ای در زمینه انواع چرم رومبلی برخوردار هستیم و قادر به پخش انواع چرم در تیراژ بالا می باشیم، جهت دریافت قیمت و البته آگاهی از تنوع کاری ما با مشاور فروش تماس بگیرید.

خرید چرم مصنوعی رومبلی

مرکز چرم مصنوعی رومبلی

یکی از مهمترین مسائل در هنگام یک خرید این است که بتوانید به تمام یا بخش حداکثری از کارهای تولیدی یک صنف دسترسی داشته باشید تا بتوانید مزایا و معایب هر کدام را به راحتی مورد مقایسه قزار دهید، این اتفاق در صورتی ممکن پذیر است که از یک مرکز بزرگ خرید خود را انجام دهید.
ما در مجموعه خود به تمام مدل ها دسترسی داشته و می توانیم مدل مورد نظر شما را با پایین ترین قیمت بازار در اختیارتان قرار دهیم.
در صورت داشتن یک سفارش ویژه قادر هستیم تا آن را برایتان تولید کنیم.
چرم های ورنی، چرم شرانک و … یکی از انواع رومبلی های پرطرفدار هستند که از رنگبندی و تنوع کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند.
متاسفانه مراکز زیادی در ایران وجود ندارد که همه نوع چرم دداشته باشد و این مراکز اکثرا در تهران واقع شده اند، اما ما با راه اندازی مرکز اینترنتی خود این اختلاف را از بین برده و کاری کرده ایم که از هر نقطه ای بتوان خرید کرد.
چرم رومبلی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • ضخامت کافی
  • مقاومت دربرابر کشیدگی و خراش
  • مقاومت در برابر ساییدگی
  • ضد لک بودن
  • تنوع مدل
  • تنوع رنگ

این ها ویژگی هایی است که خود چرم باید دارا باشد، موارد دیگر نیز در انتخاب دخیل هستند، مانند: قیمت پایین، کیفیت و مدت زمان آماده سازی
از موارد مهم در انتخاب نهایی هستند.

 

خرید چرم مصنوعی رومبلی

خرید چرم مصنوعی رومبلی از کارخانه

ما در مرکز خود به طور مستقیم با کارخانه در حال کار کردن هستیم و مشتریان عزیز می توانند یک خرید بی نظیر را با ما تجربه کنند، همچنین در صورت داشتن سفارش بالا ۲۰۰۰ متر و البته ویژه قادر تا آن را برای خریدار عزیز تولید کرده و در اختیارشان قرار دهیم.
چرم های رومبلی دارای دو نوع وارداتی و داخی هستند، نوع وارداتی بسیار گران تر از نوع تولید داخل است و از نظر کیفیت تولیدات در حال رقابت تنگاتنگ با وارداتی ها هستند و مانند گذشته اختلاف زیاد باهم ندارند.
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، سفارش و خرید انواع چرم مصنوعی با ما در تماس باشید.

تماس با ما:
سعید آزاد فلاح
شماره تماس: 989126754662+

مطلب پیشنهادی

چرم مصنوعی خودرو

فروش چرم مصنوعی خودرو در بازار به صورت عمده

چرم مصنوعی خودرو درجه یک از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه می …

تماس با ما